درباره ما

پدر بزرگ عزیزمان احد عباس زاده تولیدی کوچک خود را در سال ۱۳۳۱ در بازار تبریز راه اندازه کرد. زمانی که جوراب با ماشین های  تماما دستی بافته می شد.
در اواسط دهه ۴۰ احد برای گسترش کسب و کار ‌خود ‌به همراه خانواده به تهران مهاجرت کرد و در بازار تهران  و با همراهی پسرانش مشغول به بافندگی‌ شد.
پدر ما محمد در اوایل دهه ۶۰ و با تجاربی که نزد پدر آموخته بود کارخانه خود را با خرید ماشین آلات وارداتی افتتاح کرد و جوراب هایی با کیفیت و ظرافت بافت بالایی را به نام بابک بافت به بازار عرضه کرد.
و اما قدم؛
قدم زاییده ذوق هنری بهارک عباس زاده است. بهارک که سالهاست در زمینه های مختلف هنرهای تجسمی  مشغول‌ به فعالیت است، روند رو‌به رشد پوشیدن جوراب های رنگی ‌در‌ دنیا را فرصتی مناسب برای تلفیق‌ علایق هنری خود و صنعت خانوادگی دید. با توجه به رشد فزاینده فروش جوراب‌های طرحدار و رنگی در بازار ایران کمتر تولیدکننده‌ی  طرح های مستقل خود را تولید می کنند و معمولا طرح ها صرفا از بافنده های خارجی کپی می شوند.
در قدم تمامی طرح های توسط خود بهارک یا طراحان مستقل و‌ جوان ایرانی اجرایی شده ‌ و با بهره گیری از توان تولیدی مجموعه عباس زاده با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه منجمله نخ های پنبه با درصد خلوص بسیار بالا تولید می شوند.